Eğitimler

SİHRİNİ YAŞA!

Anın farkındalığına sahip,

Yanılsamalardan özgür, gerçekte olanla ilişki içinde,

Kendinden mutlu,

Hayata aşkla bağlı bir hikâyeye sahip olmak isteyenler için…

 

Sakin bir zihin ve açık bir kalp için bir ay boyunca haftada bir gün sadece bir saatini bana katılmaya ayırmak ister misin?

Sihrin senin çekirdeğin.

Bu çekirdeğe hiçbir acı, hiçbir travma, hiçbir şok değemiyor. Fakat ona erişim kanalların sisle kaplanabiliyor.

Sana ait olmayan ikinci el yargıları, inançları, doğruları ayıklamana ve bu sisi dağıtmana yardımcı olacak, şaşırtıcı derecede etkili günlük pratiğini oluşturmanda sana destek olmak istiyorum.

Bilimsel araştırmalar, meditasyonun beynini daha mutlu bir yaşam için değiştirdiğini söylüyor olsa da bunu günlük pratiğine dahil etmek kolay değil biliyorum.

Bu yüzden içinde daha çok hissin, daha az tepki ama daha çok yanıtın, daha çok huzurun ve dayanıklılığın var olduğu bir yaşam için seni yeni ‘Sihrini Yaşa’ programıma davet etmek istiyorum.

Her buluşmaya o buluşmanın temasını işleyen meditasyon pratiği ile başlayacağız.

Ardından pratiğin özellikle nörobiyolojik etkilerine değindiğim, kendini ve hayatı anlamanı kolaylaştıracak bir sunum yapacağım. Her buluşma öncesinde o buluşmanın temasını, sunumun yazılı kopyasını ve bir rehberli meditasyon ses kaydı içeren bir e-mail alacaksın. Sunumlar, pratikler ya da temalar ile ilgili sorularını e-mail yoluyla ya da canlı yayın sırasında yorum kısmına yazarak bana yöneltebileceksin. Canlı buluşmaları o hafta gelen soruları yanıtlayarak bitireceğim.

 

Travma ya da yaşamda zorlandığın deneyimler, bilinçli olarak seçmediğin değişimler yaratır.

Bu davetle iyileşmek ve güçlenmekten yana bilinçli seçim yapmaya çağırıyorum seni!

Artık daha fazla erteleme, seçimini ihtiyacın olan dönüşümü başlatmak için aktif olarak ortaya koy!

 

Her buluşmanın video kaydına eğitim tamamen bittikten sonra 8 hafta süreyle erişebileceğin bu çalışmada dört ayrı konuda derinleşeceğiz:

  • Mindfulness: Sakin ve açık bir farkındalık içinde dinlenmek
  • Şefkat: Açık bir kalple yaşamak
  • Güç ve Cesaret: Zorlayıcı koşullarda dayanıklılık ve kararlılığa sahip olmak
  • Kendine Güven: Negatif öz eleştiri ve suçlamayı serbest bırakmak ve öz değerde derinleşmek

 

Sihrini Yaşa programımda senin de aramızda olacağını umuyor, birlikte iyileşme ve güçlenme şansına sahip olmayı kalpten diliyorum.

 

Ücret ve Ödeme Bilgileri

Sihrini Yaşa programına katılım ücreti:  400 lira 

*Eğitim üniversite öğrencilerine %20 indirimlidir. (15 Ocak Çarşamba gününe kadar 280 lira) – Bu indirim yalnızca herhangi bir eğitim kurumuna kayıtlı olmaktan ziyade, halihazırda bir işi olmayan ve tüm mesaisini eğitimine harcayan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine destek olmak amacıyla sunulmuştur. Bu tanıma uyuyorsanız lütfen bize durumunuzu bildiren bir e-mail yazın. –

 

Ödeme yapılacak hesap:

Funda Battle adına

Yapı Kredi Bankası

TR60 0006 7010 0000 0049 6609 81

 

*Kaydınızı tamamlamak için lütfen esnekdayaniklilik@gmail.com adresine ücreti yatırdığınızı belirttiğiniz bir e-mail yazın. Eğitimle ilgili detaylar size e-mail adresiniz üzerinden iletilecektir.

*Eğer ücret başkasının hesabından yatırılıyorsa lütfen açıklama kısmında isminizi belirtiniz ve bizi e-mail yoluyla bilgilendiriniz. 

*ATM’den yatırılan ücretlerde isim görünmemektedir. Eğer ücreti ATM’den yatırıyorsanız lütfen bizi e-mail yoluyla bilgilendiriniz.

 

 Buluşma Tarihleri

 

  1. Buluşma “Mindfulness”              6   Şubat Perşembe –  21:00 – 22:00
  2. Buluşma “Şefkat”                         13 Şubat Perşembe –  21:00 – 22:00
  3. Buluşma “Güç ve Cesaret”         20 Şubat Perşembe –  21:00 – 22:00
  4. Buluşma “Kendine Güven”         27 Şubat Perşembe –  21:00 – 22:00

 

Sık Sorulan Sorular

 

  • Buluşmayı kaçırırsam ne olur?

Katılımcılar Yönlendirmeli Meditasyon, Sunum, ve Soru/Cevap bölümlerinden oluşan online buluşmanın video kaydını canlı yayın bittikten sonra da kendi istedikleri zamanda ve istedikleri kadar dinleyebilecekler ve videolara tüm eğitim bittikten sonra 8 hafta süreyle erişebilecekler. Bir buluşmayı kaçırmış olmanız bir sonraki buluşmaya katılımınıza etki etmez.

 

  • Katılmak için özel bir teknoloji kullanmam gerekiyor mu?

Programa katılım için canlı yayınları izleyebilecek bir internet bağlantısına ihtiyacın olacak. Telefondan ya da bilgisayardan kolaylıkla bağlanabileceksin.